MODÜL PLANLAMA

1988 yılında Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden mezun olan Şehir Plancısı Ahmet Kaya öncülüğünde 1998 yılında Ankara’da kurulan Modül Planlama firması; belediyelere, çeşitli kurum ve kuruluşlara, gerçek ve tüzel kişilere Şehir Planlama ve bağlantılı konularda hizmetler vermektedir.

Firma bünyesinde; ortak ve çalışan olarak değişik deneyim yıllarına sahip çok sayıda şehir plancısı, harita mühendisi, peyzaj mimarı, mimar, jeoloji mühendisi, sosyolog vb. değişik meslek uzmanlarından oluşan disiplinler arası bir kadro bulunmaktadır.

Kurucularının yaklaşık 32 yıllık, firmanın ise 22 yıllık tarihi, mesleki ve teknik açıdan donanımı, yıllardır yaptığı işlerdeki deneyimi ve planlamaya bakış açısıyla; Türkiye kentlerine ve planlama meslek alanına yaptığı katkılarla örnek bir firma profili oluşturmuştur.

Planlama sürecinin bütün aşamalarında gerektiğinde ilgili tüm kamu kurumları, üniversiteler ve özel sektör uzman kuruluşları ile işbirliği yaparak hizmet veren ve A grubu yeterlilik belgesine sahip Modül Planlama; her tür, ölçek ve büyüklükteki planlama çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Tüm projeler bilgisayar ortamında CAD tabanlı çizim programları ve gerektiğinde GIS veri tabanı kullanılarak hazırlanmaktadır. Ankara Ticaret Odası ve TMMOB Şehir Plancıları Odası’na kayıtlı bulunan Modül Planlama TS EN ISO-9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Belgesine sahiptir.

Firma; faaliyet alanına giren konularda Türkiye’de başta birçok il merkezi olmak üzere birçok yerleşmede çeşitli tür ve ölçekte plan/proje çalışmalarını yapmış ve yapmaktadır.

İletişim

MODÜL PLANLAMA

  • Cevizlidere Mahallesi 1243.Sokak Palmiye İş Merkezi No:4/17 Balgat/ÇANKAYA/ANKARA
  • +90 312 472 25 60
    +90 312 472 25 61
  • info@modulplanlama.com.tr